بسیم رویان پیشرو در عرصه تجهیزات پزشکی

88032387 021

دستگاه Xlase

رفع موهای زائد را با کمترین درد و سریع‌ترین زمان تجربه کنید

Xlase چیست؟

دستگاه xlase یک پلتفرم می باشد که  قابلیت اتصال هندپیس لیزرهای مختلف را برای درمان های مختلف دارا می باشد. شما قادر خواهید بود برای درمان مو های زاید و درمان ضایعات عروقی و درمان ضایعات رنگدانه ای و درمان جوانسازی از این دستگاه استفاده نمایید.

امکانات دستگاه

چه درمان هایی با این دستگاه انجام خواهد گرفت

اولین بار (دو طول موج الکساندرایت دیود همزمان)
قابل استفاده در پوست های برنزه و تیره
در ۳۰ دقیقه بدون درد کل اندام را لیزر کنید
بدون ژل
مصرفی بسیار کم
قابلیت نصب هندپیس ها q-switched & Nd:yag
درمان جوانسازی و سفت سازی چین و چروک با هندپیس ERBIUM FRACTIONAL
ساخت ایتالیا و گارانتی طلایی

هندپیس ALEX-DIODE

دستگاه X-LASE تنها دستگاه با هندپیس دیود و الکساندرایت می باشد که قادر است همزمان دو طول موج را به عمق های مختلف پوست تابش نماید. این قابلیت باعث می گردد که تمامی مو ها در سطوح مختلف اندام در یک جلسه تحت درمان قرار گرفته و سیستم پالس پیشرفته در این دستگاه را جزء کم درد ترین دستگاه موهای زائد قرار داده است. مراجعه کننده در طول درمان درد بسیار کمی را تجربه خواهد کرد. در ضمن با قابلیت شلیک ۷شات در یک ثانیه این دستگاه جزء سریع ترین دستگاه های موهای زائد در جهان می باشد. همچنین می‌توان کل اندام را بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه درمان نمود. در آخر سیستم خنک کنندگی بسیار قوی این دستگاه کمک خواهد کرد مراجعه‌کنندگان حتی با پوست برنزه از درمان نتایج درخشانی را به ارمغان ببرند.

هندپیس Q-SWITCHED

با اتصال هندپیس Q-SWITCHED در این دستگاه شما قادر خواهید بود تمام ضایعات رنگدانه ای در رنگ ها و عمق های مختلف را درمان نمایید.

هندپیس ND:Yag

شما با اتصال هندپیس Nd:Yag به این دستگاه قادر خواهید بود تمامی درمان های ضایعات عروقی ( مثل واریس پا، ماه‌گرفتگی، قرمزی صورت را به بهترین نحو به انجام برسانید.

هندپیس ERBIUM FRACTIONAL

هندپیس اربیوم فرکشنال در سه مود مختلف تمامی لایه های پوست را تحت پوشش قرار داده و قادر است درمان های چین و چروک، سفت سازی پوست را با کمترین درد به ارمغان بیاورد.

نتایج استفاده از Xlase

ویدئو معرفی Xlase

پخش ویدیو

ویدئوهای درمان توسط Xlase

پخش ویدیو

درمان کربن پیل

پخش ویدیو

درمان تاتو

پخش ویدیو

جوانسازی اربیوم

پخش ویدیو

درمان موهای زائد