سه‌شنبه , 19 اکتبر 2021
قالب وردپرس درنا توس

ماساژ عمقی با دستگاه اگزیمیا

ماساژ بادی که توسط هندپیس اندولیفت در دستگاه اگزیمیا انجام می شود مشتمل بر 4 فاز است که با فرکانس های قابل تنظیم تکرار می شود.

در طی ماساژ عمقی پوست، هندپیس اندولیفت دستگاه بر روی فرکانس 30 الی 70 بار مکش و رهاسازی بافت پوستی و بافت های زیرپوستی و همچنین لایه های درم و هایپودرم در دقیقه تنظیم می شود.

ماساژ عمقی با دستگاه اگزیمیا

تناوب زیاد مکش و رهاسازی در حین ماساژ عمقی باعث از بین رفتن چسبندگی لایه های بافت چربی از اعماق این بافت شده و همچنین موجب افزایش سرعت خونرسانی و ترمیم بافت و در نتیجه باعث از بین رفتن سلولیت موجود در ناحیه مورد درمان می گردد.

EXIMIA

ماساژ صورت

روش درمانی اگزیمیا ترکیب تحسین برانگیزی از تکنولوژی و تجربه در زمینه زیبایی می باشد که با درمان منحصر بفرد صورت تکمیل می شود.

هندپیس مخصوص درمان صورت دستگاه اگزیمیا از ماساژ مخصوص لایه درم و هایپودرم که توسط کمپانی سازنده دستگاه اختراع شده است استفاده می کند.

رمز موفقیت این درمان مخصوص، در سیکل 4 فازه ماساژ صورت نهفته است.

توالی و تناوب این سیکل 4 فازه، درمانی امن و مطمئن با توجه به مکش و فشار منظم و ریتمیک هندپیس را به ارمغان می آورد.

سر هندپیس به منظور درمان چین و چروک اطراف چشم، گردن و علائم پیری که با بالا رفتن سن پدیدار می شوند، با مکانیسم افزایش خونرسانی به لایه های درم و هایپودرم، قابل تعویض است.

با توجه به 6 برنامه مختلف درمانی مخصوص صورت می توان اهداف گوناگون درمانی را مورد هدف قرار داد و نتیجه شگفت انگیز درمان را مشاهده کرد.

برنامه های درمانی با فرکانس بالا و انرژی پایین مخصوص کمک به بازسازی و خونرسانی بهتر و آبرسانی عمقی به بافت های صورت می باشند.

برنامه های درمانی با فرکانس پایین و انرژی بالا به نرم شدن و صاف شدن پوست صورت کمک کرده همچنین موجبات گردش بهتر و راحتتر خون را فراهم کرده که این امر سبب داشتن پوستی خوش حالت و جوان می گردد.

مطلب پیشنهادی

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری تکنولوژی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *