سه‌شنبه , 19 اکتبر 2021
قالب وردپرس درنا توس

ماساژ سطحی با اگزیمیا

ماساژ سطحی با اگزیمیا :

درمان در اگزیمیا با CU شروع می شود. این تکنولوژی که توسط متخصصین ایتالیایی اختراع شده است بر پایه ترکیب امواج الکتروپوریشن و امواج میکرو اکوستیک بنا نهاده شده است.

CU نه تنها عامل نفوذ امواج فعال به داخل بافت زیرپوستی است بلکه باعث بیشتر شدن سوخت و ساز بافت چربی و کاهش چربی زیر پوستی نیز می گردد.

امواج میکرو اکوستیک با استفاده از روغن بدن (ژل) که قبل از شروع درمان به سطح پوست مالیده می شود در داخل بافت زیر پوستی نفوذ می کنند.

ماساژ سطحی با اگزیمیا :

در همین لحظه شاری غیر قابل ملاحظه از جریان الکتریکی موجب کاهش چسبندگی بین سلولی در بافت اپیدرم می گردد که این اتفاق باعث نفوذ ذرات باردار جریان الکتریکی در بافت زیر پوستی می شود.

امواج میکرو اکوستیک از پیش ساطع شده به این نفوذ کمک کرده و تاثیرات مثبت اتفاق افتاده در بافت چربی را افزایش و سرعت می بخشند.

تکانه ها، لرزش ها و امواج کوچکی که باعث انقباض و انبساط بافت چربی می شوند به جداسازی ذخیره چربی از سلول ها منجر می شوند.

ماساژ سطحی با اگزیمیا :

نفوذ امواج میکرو اکوستیک در غشاء سلول چربی بوسیله امواج الکتریکی که باعث باز شدن کانال های موقتی بر روی سطح غشاء سلول چربی می شوند تکمیل می گردد.

سپس سلول چربی بوسیله امواج میکرو اکوستیک تحریک شده و به آسانی چربی ذخیره شده در خود را از دست می دهد.

ماساژ سطحی با دستگاه اگزیمیا

ماساژ سطحی با دستگاه اگزیمیا

ماساژ بادی که توسط هندپیس اندولیفت در دستگاه اگزیمیا انجام می شود مشتمل بر 4 فاز است که با فرکانس های قابل تنظیم تکرار می شود.

در طی ماساژ سطحی با دستگاه اگزیمیا ، هندپیس اندولیفت دستگاه بر روی فرکانس 70 الی 120 بار مکش و رهاسازی بافت سطحی پوست و بافت عمقی زیر پوست ( مکش –  فشار – مکش – توقف ) در دقیقه تنظیم می شود.

Eximia

ممتد بودن ماساژ بادی مشتمل بر مکش و فشار در روند لاغری تاثیر بسزایی گذاشته و علاوه بر آن برای مراجعه کننده بسیار لذت بخش خواهد بود.

جابجایی متناوب فازهای مکشی با فشارهای بادی دستگاه در حالت اندولیفت جریان خون بین سلولها در بافت را ( میکروسیرکولیشن ) افزایش داده و همچنین موجب بهبود عملکرد سیستم لنفاوی و گردش خون در سرخرگ، سیاه رگ و مویرگ های ناحیه مربوطه می گردد.

ماساژ سطحی با اگزیمیا :

این عمل باعث خونرسانی و اکسیژن رسانی بهتر به بافت ها و کمک به تسریع سوخت و ساز سلول ها می شود. در ضمن، مایع میان بافتی از لایه درم و اپیدرم جمع آوری می شود و توسط مجاری لنفاوی به فضای بیرون سلولی هدایت می گردد.

جهت مطالعه مقاله معرفی اگزیمیا اینجا کلیک کنید 

مطلب پیشنهادی

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری تکنولوژی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *