سه‌شنبه , 19 اکتبر 2021
قالب وردپرس درنا توس

لاغری با دستگاه اگزیمیا

لاغری با دستگاه اگزیمیا : 

پیشرفت تکنولوژی cavitational ultraporation در زمینه زیبایی برای رفع سلولیت و چاقی موضعی نه تنها سوالات زیادی را به همراه دارد بلکه تاثیر این تکنولوژی بر سلامت بافت ها و امکان واقعی حذف و جداسازی سلول های چربی از بافت مورد نظر نیز مورد پرسش قرار می گیرد.

اولین هدف در تعدیل توان cavitational ultraporatin به تعلیق درآوردن چربی ها در سلول های چربی بدون از بین بردن خود سلول می باشد.

لاغری با دستگاه اگزیمیا : 

پدیده کویتیشن یا حفره زایی (ایجاد حفره) در علم فیزیک به خوبی شناخته شده و مورد بحث قرار گرفته است. کویتاسیون در دستگاه لاغری اگزیمیا شامل یک جریان الکتریکی است که در اجزاء فعال در بافت چربی زیرپوستی به شدت نفوذ کرده و با توجه به اصول داروشناسی و منبع امواج اولتراسونیک ، باعث تشدید تاثیرات کاتابولیک توسط پدیده emulsiolypolisis در سلول چربی می شوند.

برخلاف امواج اولتراساند با فرکانس بالا (در حدود 1 تا 3 مگاهرتز) که بر روی بافت های زیر پوستی سطحی تاثیر می گذاشتند، امواج میکروآکوستیک با فرکانس پایین (33 کیلوهرتز) به بافت های چربی عمیق تر(در حدود 0.5 تا 2 سانتیمتر) دسترسی پیدا کرده و آنها را مجبور به لرزش و از دست دادن محتویاتشان (پدیده کاویتاسیون) می کنند.

لاغری با دستگاه اگزیمیا : 

امواج میکروآکوستیک با فرکانس پایین هنگامی که به درستی و به نقطه مشخصی که مد نظر است تابانده شوند نه تنها یکپارچگی هرگونه بافتی را تضمین می کنند بلکه به هدف اصلی شان که افزایش شدت کاتابولیسم سلول های چربی نیز هست می رسند.

هنگامیکه امواج اولتراسونیک در یک رسانای مایع (ژل) القا می شوند باعث بوجود آمدن انقباض و انبساط در سلول چربی می گردند که به علت فشار تبخیر مایع حباب های بسیار کوچک گازی پدید می آیند. هنگامیکه این اتفاق برای بافت های زیرپوستی می افتد باعث جاری شدن چربی از داخل سلول به خارج سلول می گردد.

EXIMIA

دستگاه اگزیمیا

لاغری با دستگاه اگزیمیا : 

امواج اولتراسونیک با فرکانس کم مانند امواج اولتراساند با فرکانس بالا ویژگی ضربه ای و لرزه ای دارند که سبب بالا رفتن دما در بافت ها و کلاژن سازی در پوست و جدایی موقتی اتصالات بین سلولی با توجه به ضعف بین سلول های چربی می گردد. بالا رفتن دما در بافت و کلاژن سازی در پوست حین جلسه درمانی به طرز قابل تحسینی مشاهده می شود.

از نقطه نظر بالینی به دست آوردن بافت لاغرتر با توجه به انقباض مداوم، توام با سطح پوستی صاف تر و نرم تر از آن جهت که ساختار سلول حفظ می شود و سلول از بین نمی رود قابل مشاهده و درک است.

لاغری با دستگاه اگزیمیا : 

توان میزان شده cavitational ultraporation که در اگزیمیا بکار رفته است به طرز صحیحی در فرکانس و قدرت تعدیل شده است تا حتی الامکان از بروز صدمه و جراحت جلوگیری کند. برخلاف مکانیسم بکار رفته در دستگاه لاغری اگزیمیا ، امواج اولتراساند با انرژی و شدت بالا برای شکل گیری مراحل انجام عمل لیپوساکشن انتشار می یابند.

دستگاه اگزیمیا بطور محدود باعث این پدیده می گردد . اولین هدف از تعدیل توان CU حل کردن چربی های داخل سلول چربی بدون از بین بردن سلول ها می باشد.

جهت مطالعه مقاله معرفی دستگاه اگزیمیا اینجا کلیک کنید 

مطلب پیشنهادی

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری تکنولوژی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *