بسیم رویان پیشرو در عرصه تجهیزات پزشکی

88032387 021

دستگاه Medisculpt

سیکس پک و اندامی عضلانی دیگر یک آرزو نیست

درباره Medisculpt

دستگاه medisculpt با جدیدترین و آخرین تکنولوژی روز دنیا بوسیله امواج الکترومغناطیسی و ارسال پالس های مغناطیسی به عضلات باعث رشد و تقویت عضلات شده و توان عضلانی بدن چندین برابر گردد.
این تکنولوژی جدیدا توسط سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) در افزایش قدرت و حجم عضلات و کاهش چربی های موضعی مورد تایید قرار گرفته است.
کمپانی Biotec ایتالیا با اختراع این روش علاوه بر مخاطب قرار دادن ورزشکاران برای افزایش حجم عضلاتی، سایر مراجعه کنندگان در زمینه کاهش دردهای عضلانی و کاهش چربی های سر سخت موضعی را مورد هدف قرار داده و تجربه مطلوبی از ریلکس شدن عضلات و رهایی از گرفتگی آن ها برای آنها به ارمغان آورده است .

امکانات دستگاه

چه درمان هایی با این دستگاه انجام خواهد گرفت

افزایش حجم عضلات
کاهش درد های عضلانی
افزایش تغذیه و گردش خون در بافت عضله
درمان آرتروز مفاصل و عضلات
افزایش توان عضلات در سالمندان
از بین رفتن چربی های مقاوم و سرسخت و انتهایی چسبیده به عضلات
حذف کامل چربی ها موضعی (ایجاد سیکس پک )

سوالات متداول

دستگاه medisculpt با ارسال امواج الکترومغناطیسی در فرکانس‌های مختلف توسط هندپیس های آن باعث تحریک بافت عضلانی و افزایش متابولیسم و خونرسانی هدفمند در بافت شده ، و همچنین با ایجاد جراحت جزئی توسط افزایش شدت امواج بافت عضلانی را وادار به ترمیم سریع کرده که در نتیجه حجم عضلات و قدرت آنها همزمان چندین برابر شده و در عین حال بوسیله افزایش گردش خون باعث تسکین گرفتگی ها و درد های عضلانی میگردد

خیر نه تنها در طول درمان دردی حس نمی‌گردد بلکه بعد از درمان احساس آرامش و ریلکسی بالایی همانند لذت یک ماساژ حرفه ای به مراجعه کننده دست خواهد داد.

حداقل بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه زمان برای استفاده عالی از دستگاه در نظر گرفته شده و از آنجا که لذت مراجعه کننده از نتایج حجیم شدن و ریلکسیشن بسیار بالاست مراجعه کنندگان ترجیح می‌دهند زمان بیشتری را ازدستگاه استفاده نمایند .

بله در افرادی که توان رفتن به باشگاه برای تقویت عضلات خود ندارد این دستگاه بهترین روش برای تقویت حجم و قدرت عضلات در سالمندان می باشد

از نتایج استفاده از این دستگاه کاهش شدید چربی های سرسخت که سالها در لایه های زیرین بدن ذخیره شده میباشد ، نتایج نشان داده است با استفاده از این روش می‌توان با کاهش شدید چربی های سرسخت بدنی بدون چربی و یا به اصطلاح سکس پک را تجربه کرد

نتایج استفاده از Medisculpt

ویدئو معرفی Medisculpt

پخش ویدیو