بسیم رویان پیشرو در عرصه تجهیزات پزشکی

88032387 021

دستگاه Cfu-Elife

زیبایی چهره و اندام

Cfu-Elife چیست؟

بعد از معرفی دستگاه های HIFU از کمپانی های معتبر آمریکایی در درمان جوانسازی پوست و لاغری بدن، کمپانی ایتالیایی BIOTEC به واسطه های طراحی خاص و مختص خود دستگاه HIFU خود را با مشخصات منحصر به فرد به بازار معرفی کرد. با توجه به تحقیقات ثابت شده برای درمان قطعی و عالی جوانسازی بوسیله تکنولوژی هایفو می بایست لایه های مختلف پوست را به واسطه کاتریج های مختلف تحت درمان قرار داد.بدین معنی که بوسیله کاترریج 1.5 لایه های سطحی ، و بوسیله کاتریج 3 لایه های میانی و بوسیله کاتریج 4.5 لایه های عمقی پوست را تحت درمان قرارداد.

از آنجا که مصرفی کارتریج بسیار هزینه بر بوده و با  استفاده از کاتریج های متعدد هزینه بیمار بالا می‌رود. در نتیجه اکثر مراکز برای کاهش هزینه های درمان از یک یا نهایت دو کاتریج با تعداد شلیک محدود برای مراجعه کنندگان استفاده می نمایند و لذا لایه های مختلف پوست تحت درمان مناسب به واسطه تعداد شلیک کم و استفاده از کاتریج کمتر قرار نمیگیرند.

کمپانی BIOTEC با اختراع جدید کارتریج ها با طول عمر بسیار بالا (هر کاتریج 20،000،000شات) و قابلیت تنظیم کارتریج در تمامی سطوح پوست، باعث شگفتی درمان در درمان با هایفو گردیده است.

امکانات دستگاه

چه درمان هایی با این دستگاه انجام خواهد گرفت

اولین و تنها Hifu چهار بعدی
بدون کارتریج
همراه با خنک کننده بدون درد
درمان یکنواخت در طول درمان به واسطه سیستم ACE
درمان همزمان ۴ لایه پوست بدون تعویض کارتریج
درمان همزمان چاقی های موضعی در چهار لایه
بدون عوارض و درد
استفاده از شات های بسیار زیاد در طول درمان به علت عدم محدودیت در کارتریج
نتایج چند برابر به علت درمان با شات های بسیار در مقایسه با سایر دستگاه های HIFU

سوالات متداول

با توجه به عدم محدودیت در تعداد شات و همچنین دسترسی به تمامی سطوح، تمامی قسمتهای مورد نظر تحت تحریک قوی و موثر قرار گرفته و مراجعه کننده نتایج شگفت انگیزی را تجربه می کند.

با استفاده از سیستم خنک کننده که در هندپیس تعبیه گردیده است، مراجعه کننده درد چندانی را حس نمیکند.

با استفاده از تکنولوژی ACE که در داخل هندپیس تعبیه شده است، هندپیس به صورت دائمی خنک میشود  که منجر به کاهش دما در هندپیس شده و تمامی پالس‌ها بدون کاهش و افت انرژی به سطوح مختلف پوست انتقال داده می‌شود که این یکنواختی در کیفیت پالس ها، باعث درمان یکنواخت کل صورت و اندام می گردد.

اثرات قطعی در درمان با cfu-elife در دو جلسه بعد از دوماه کاملاً مشهود و قابل مشاهده است. در حالی که اثرات اولیه شفاف سازی پوست در همان روزهای اول مشخص می گردد لازم به ذکر است اثرات قطعی شامل سفت سازی و لیفت پوست و رفع چین و چروک ها میباشد.

  • درمان جوانسازی طبیعی پوست
  • درمان سفت سازی طبیعی پوست
  • درمان لیفتینگ طبیعی پوست
  • درمان چاقی های موضعی بدن

نتایج استفاده از Cfu-Elife

ویدئو معرفی Cfu-Elife

پخش ویدیو