بسیم رویان پیشرو در عرصه تجهیزات پزشکی

88032387 021

دستگاه Allux

اندامی درخشان با جدیدترین لیزر الکساندرایت

درباره Allux

دستگاه Allux Dual ترکیبی از لیزر الکساندرایت و اندی یگ می باشد که برای درمان های موهای زائد در تمامی سطوح طراحی گردیده است. لیزر الکساندرایت با طول موج 755 نانومتر موهای زائد در عمق 3.5 تا 4.5 میلی متر را درمان می‌‎کند.

همچنین لیزراندی یگ قادر است موهای زائد در عمق ۵ تا ۵/۵ میلی متر را درمان کند. از مشخصات بارز این دستگاه استفاده از دو سیستم خنک کننده همزمان گاز و هوای خنک می باشد که باعث کاهش درد بسیار کم و کاهش عوارض جانبی می گردد و از آنجا که این دستگاه قابلیت استفاده از دو طول موج را دارد از این دستگاه برای پوستهای برنزه و تیره نیز می توان استفاده کرد در آخر هزینه‌های مصرفی بسیار پایین این دستگاه ها از سایر دستگاه های لیزر الکساندرایت متمایز کرده است.

امکانات دستگاه

چه درمان هایی با این دستگاه انجام خواهد گرفت

رفع موهای زائد با کمترین درد به روش لیزر الکساندرایت
استفاده از دو سیستم خنک کنندگی برای کاهش درد و عوارض
سرعت درمانی بالا به واسطه هندپیس ۲۲ میلی متر و سرعت ۱۵ شات در هر ثانیه
هزینه مصرفی پایین نسبت به دستگاه های مشابه
خدمات طلایی

سوالات متداول

لیزر ALLUX با توجه مشخصات ویژه خود همچون سر های یک بار مصرف مختص هر مراجعه کننده ، درد بسیار کم به علت 2 سیستم خنک کننده در طول درمان ، مدت زمان درمان کمتر به علت بزرگ بودن هر هندپیس و سرعت شلیک 3 شات در هر ثانیه با هندپیس 22 میلیمتر و همچنین انرژی مناسب و بالا بودن کیفیت درمان انتخاب مطمئنی برای مراجعه کنندگان می باشد.

با توجه به استفاده از هندپیس بزرگ 22 میلیمتر و سرعت شلیک 3 شات در هر ثانیه تجربه نشان داده است با این مشخصات کل اندام یک خانم با جثه متوسط 40 دقیقه زمان خواهد برد.

نتایج استفاده از Allux

ویدئو معرفی دستگاه Allux

پخش ویدیو