سه‌شنبه , 19 اکتبر 2021
قالب وردپرس درنا توس

چرا اگزیمیا به پزشکان توصیه می شود ؟

چرا اگزیمیا به پزشکان توصیه می شود ؟

در این مقاله به مواردی که اگزیمیا را از دستگاه های مشابه در بازار متمایز می سازد و همچنین دلیل اینکه چرا پزشکان این دستگاه فوق العاده تاثیرگذار را خریداری میکنند می پردازیم.

بسیاری از افراد جامعه دچار مشکلات اضافه وزن هستند برای این افراد راه حل های مختلفی می توان پیشنهاد کرد از جمله رژیم درمانی، ورزش، جراحی، دستگاه های لاغری موضعی.

تعداد زیادی از این افراد ریسک عمل های پر خطر مثل جراحی لیپوماتیک و ساکشن را نمی پذیرند و از عوارض احتمالی بعد از عمل و دردهای پس از آن برحذرند. به همین سبب روش های کم خطر دیگر همچون رژیم درمانی و ورزش و یا استفاده از دستگاه های لاغری را انتخاب میکنند.

یکی از دستگاه هایی که قادر است با استفاده از نوآوری های جدید و بصورت غیر تهاجمی، بدون نیاز به هیچ گونه جراحی، موجب لاغری افراد شود دستگاه اگزیمیا است.

اگزیمیا یک دستگاه لاغری ساخت کشور ایتالیا است که میتواند لاغری در قسمت های مختلف بدن را تسریع بخشد.

چرا اگزیمیا به پزشکان توصیه می شود

از این دستگاه علاوه بر لاغری میتوان بعنوان سفت سازی و فرم دهی نیز استفاده کرد.

این دستگاه 4 عدد هندپیس دارد که هرکدام کارهای مختلفی انجام می دهند.

ابتدا با استفاده از هندپیس اول یعنی میکرودرم لایه برداری سطحی انجام میدهیم.

مرحله ی دوم که هندپیس لیزرپوریشن می باشد، از نوآوری جدیدی استفاده میکند که این هندپیس را از دستگاه های دیگر متمایز می سازد، استفاده از مکانیسم الکتروپریشن، که قادر است روی غشاء سلول های چربی تاثیر بگذارد و سلول های چربی را تحت تاثیر قرار دهد.

 لیزر این هندپیس کم توان است و هیچ خطری برای قسمت های مختلف بدن ندارد.

همچنین با اضافه شدن مکانیسم مگنتیک وایبریشن در سال 2019 بر این دستگاه موجب افزایش نتایج درمانی افراد شد.

چرا اگزیمیا به پزشکان توصیه می شود

هندپیس سوم که اندورادیومگ نام دارد از مکانیسم اندرمولوژی استفاده میکند. بسیاری از دستگاه های موجود در بازار این مکانیسم را دارند با این تفاوت که قدرت مکش این هندپیس در دستگاه اگزیمیا حدود دو برابر قدرت مکش دستگاه های لاغری مشابه است.

از طرفی همزمان با اندرمولوژی امواج رادیو فرکانسی نیز به بافت ساطع می شود که این امر باعث بهبود خونرسانی و اکسیژن رسانی به بافت می گردد. به همین علت بسیاری از پزشکان نتایج بسیار قابل توجهی از این دستگاه داشته اند.

همچنین 22 عدد برنامه بر روی این هندپیس تعبیه شده است که تمامی درمانها از جمله چاقی موضعی، سلولیت، افتادگی، استرچ مارک و … را به بهترین نحو انجام می دهد.

یکی از درمانهایی که بسیاری از دستگاه ها قادر به انجام آن نیستند درمان لاغری و لیفت پشت سینه است، اگزیمیا بدون ایجاد هیچ گونه عارضه ای این موضع را به راحتی درمان میکند.

همچنین دستگاه اگزیمیا هندپیس مخصوص صورت دارد که درمان لاغری غبغب و جوانسازی را با نتایج بسیار قابل توجهی انجام می دهد.

هندپیس رادیوپوریشن دستگاه اگزیمیا برای درمان سفت سازی و فرم دهی مورد استفاده قرار می گیرد.

درنتیجه همزمان با لاغری موضعی در افراد از افتادگی آن ناحیه جلوگیری می شود و قوام پوست حفظ می گردد.

یکی از دلایل اصلی محبوبیت دستگاه اگزیمیا در بین پزشکان بدون عارضه بودن این دستگاه است چرا که لاغری با این دستگاه عارضه خاصی نداشته و به عنوان یک دستگاه لاغری کاملا بی خطر شناخته می شود.

همچنین افرادی که دچار بیماری کبد چرب درجه 1 می باشند به راحتی میتوانند از این دستگاه استفاده کنند چرا که این دستگاه سلول های چربی را در طول یک ماه و با فاصله جلساتی 3 روز از بدن دفع میکند و عارضه ای برکبد ایجاد نمی کند.

چرا اگزیمیا به پزشکان توصیه می شود

بر خلاف سایر دستگاه های لاغری استفاده از دستگاه اگزیمیا برای همه سنین مناسب بوده و محدودیت سنی ندارد و از طرفی دیگر نیز دستگاه اگزیمیا برای انواع پوست مناسب است.

پزشکان با خرید یک دستگاه اگزیمیا 4 دستگاه مختلف خریداری میکنند که برای پزشکان بسیار مقرون بصرفه است و تمامی هندپیس ها در یک دستگاه تعبیه شده اند و نیازی نیست مراجعه کننده برای استفاده از مکانیسم های مختلف از تختی به تخت دیگر جابجا شود و در یک جلسه تمامی درمانها بصورت  همزمان بر روی مراجعه کننده انجام می شود.

درصورت داشتن رژیم و ورزش درکنار دستگاه نتایج بسیار افزایش پیدا میکند اما بدون این فاکتورها نیز دستگاه بصورت موضعی قادر است کار لاغری را انجام دهد و کاهش سایز در موضع مورد نظر صورت می گیرد.

مطلب پیشنهادی

انواع لاغری های غیرتهاجمی

انواع لاغری های غیرتهاجمی انواع لاغری های غیرتهاجمی در سال های اخیر، متخصصان در حال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *