بسیم رویان پیشرو در عرصه تجهیزات پزشکی

88032387 021

درمان چاقی‌های موضعی

اندامی متناسب و زیبا را با تکنولوژی های مدرن بسیم رویان تجربه کنید.

درمان چاقی‌های موضعی

اندامی متناسب و زیبا را با تکنولوژی های مدرن بسیم رویان تجربه کنید.

درباره چاقی موضعی بیشتر بدانید

بیش از 70 درصد مردم از افزایش وزن رنج می‌برند. تناسب اندام و وزن متعادل باعث افزایش سلامتی و اعتماد به نفس و انرژی خواهد شد. امروزه روش های متعددی برای کاهش چربی های موضعی اختراع گردیده است و همه ساله تکنولوژی های جدیدی به آن افزوده می‌گردد.
اصل داستان کاهش چربی های بدن بواسطه کاهش انرژی دریافتی غذایی روزانه و افزایش سوخت و ساز بدن به واسطه تحرک و ورزش می باشد. ترکیب این دو روش باعث کاهش چربی های بدن می‌گردد. سوال مهمی که در این قسمت وجود دارد این است با این دو روش ذکر شده چربی های کدام قسمت از از بین می‌رود و کدام قسمت بیشترین چربی و زودتر چربی را از دست می‌دهد و کدام قسمت کمترین چربی و دیرتر از دست می‌دهد؟
جواب این سوال بستگی به ژنتیک و ساختار هر شخص دارد برخی افراد چربی های صورت را زودتر و برخی دیرتر در این فرآیند از دست می‌دهند. هر شخص با شخص دیگر متفاوت است. با استفاده از تکنولوژی های نوین و جدید بدون کمترین عارضه ای و جراحی، می‌توان در منطقه درمانی میزان و سرعت کاهش چربی را در طی دوره کاهش چربی و وزن به چندین برابر افزایش داد.

برای درمان چاقی موضعی کدام دستگاه‌های بسیم رویان به شما کمک می‌کند؟

دستگاه اگزیمیا بهترین کمک کننده در کاهش چربی‌های موضعی در منطقه دلخواه شما می باشد. اگزیمیا با 4 تکنولوژی خاص و منحصر به فرد خود شامل ( لیزرپوریشن – اندورایومگ – رادیولیفت – میکرودرم ابریشن) قادر است سرعت کاهش چربی در منطقه دلخواه را چندین برابر افزایش داده و مناطقی که نیاز به کاهش شدید چربی است بیشترین تاثیر را در طول درمان داشته باشد.
به این صورت اگر شخصی در طول دوره کاهش چربی بخواهد در زمان 1 ماه 5 کیلوگرم چربی از دست بدهد به صورتی که 4 کیلوگرم در ناحیه درمانی اگزیمیا رخ خواهد داد و 1 کیلوگرم در نقاط دیگر در صورتیکه اگر از دستگاه استفاده نگردد ممکن است این 4 کیلوگرم از همه نقاط بدن باشد. و این دستاورد منجر به تناسب اندام دلخواه می‌گردد.
پس از 5 سال حضور موفق ونصب بیش از 70 دستگاه و بیش از 200 هزار درمان در مراکز درمانی ایران این نتایج خارق العاده بدون کوچکترین عارضه‌ای به اثبات رسیده است.

تاثیرات استفاده از دستگاه‌های بسیم رویان در چاقی‌های موضعی

شرکت بسیم رویان طب دستگاه های زیر را که از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است برای درمان چربی های موضعی معرفی می‌نماید.

پرسش و پاسخ در چاقی‌های موضعی

مهمترین عامل کاهش چربی های بدن، رعایت نحوه تغذیه و تحرک است. اگر در سالیان نزدیک دستگاهی هم اختراع گردد که در یک هفته بتواند2 کیلوگرم چربی را کاهش دهد ولی مراجعه کنند به اندازه 21000 کالری اضافه در طول هفته غذا دریافت کند نتیجه، چیزی جز افزایش 1 کیلوگرم وزن نخواهد بود.

هردستگاهی که به صورت کاملا طبیعی فقط متابولیسم درون سلولی را افزایش دهد تا چربی های درون سلولی کاملا طبیعی از سلول چربی خارج سازد و هیچ آسیبی به خود سلول چربی وارد نسازد دستگاه غیر تهاجمی نامیده می شود. ولی هر دستگاهی که منجر به کشته شدن و مرگ خود سلول چربی گردد دستگاه تهاجمی نامیده می گردد.

هرگونه کشتن سلول چربی و خارج سازی آن از بدن توسط هر نوع تکنولوژی مانند لیزر، التراسوند، کرایو تراپی در زمره دستگاه‌های تهاجمی می باشد.

در درمان های تهاجمی مثل جراحی ها و اعمال لیپولیز و اعمالی جراحی مشابهی که چربی ها کاملا از بدن خارج می گردد فقط برای افرادی مناسب است که تا آخر عمر قصد دارند رژیم غذایی کم کالری استفاده نمایند. در غیر اینصورت با رعایت نکردن رژیم غذایی و افزایش کالری ورودی، بدن ناچار است چربی های جدید را در نواحی جدید ذخیره نماید.به عنوان مثال فردی که چربی های شکم خود را خارج کرده بدن برای ذخیره چربی های جدید چون در اطراف شکم سلول چربی برای ذخیره سازی وجود ندارد مجبور چربی ها را در مناطق دیگر مثل ران ها و در بدترین حالت اطراف قلب و ارگانهای احشایی ذخیره کند که بسیار خطرناک خواهد بود. و اگر در مناطق دیگر مثل ران ها ذخیره نماید بدن نامتقارن خواهد شد.
این گونه اعمال به افرادی که اراده رژیم غذایی مناسب ندارند پیشنهاد می گردد و از آنجا این افراد ذاتا به دنبال نتایج سریع برای کاهش وزن بوده اند مسلما در آینده نیز رژیم غذایی را رعایت نکرده و عوارض شدید آنها را در بر میگیرد.