بسیم رویان پیشرو در عرصه تجهیزات پزشکی

88032387 021

درمان موهای زائد

ما مدعی هستیم با دستگاه‌هایمان تمامی موها در عمق ها و رنگ های مختلف برای همیشه از بین خواهند رفت.

درمان موهای زائد

ما مدعی هستیم با دستگاه‌هایمان تمامی موها در عمق ها و رنگ های مختلف برای همیشه از بین خواهند رفت.

موهای زائد را چطور درمان می‌کنیم؟

یکی از نیازهای مراجعه کنندگان محترم درمان و ریشه کن کردن موهای زائد و ناخواسته می باشد. بر اساس تحقیقات انجام شده در درمان موهای زائد به صورت کامل، موارد فوق بسیار با اهمیت می باشد. از آنجا که موها بر اساس نوع رنگ، نوع ضخامت ،نوع منطقه در سطوح مختلف پوست می باشد و لیزرها هرکدام بر اساس طول موج فقط یک سطح خاص را درمان می‌کنند. در نتیجه برای درمان قطعی موهای زائد نیازمند استفاده از لیزرها با طول موج های متفاوت می‌باشیم.
به عنوان مثال مو در ناحیه ران به رنگ مشکی و کلفت در عمق ۴ میلیمتر قرار دارد و موهای نازک صورت به رنگ مشکی در عمق ۲ میلی متر هستند. در نتیجه برای درمان موها در تمامی نقاط نیاز به چندین طول موج و استفاده از لیزرهای متفاوت با طول موج‌های متفاوت هستیم.
لیزر الکساندرایت عموماً موهای کلفت و مشکی در عمق ۴ میلیمتر را درمان می‌کند و بیشتر مناسب برای رفع موهای زائد مشکی و کلفت در اندام می باشد. لیزرهای دیود و اندی یاگ مناسب برای درمان موهای زائد اندام در پوست های تیره و برنزه می‌باشد.
برای درمان موهای زائد سطحی‌تر نیاز به همین دستگاه ها با قابلیت تغییر پالس دیوریشن می باشیم. تا نور لیزر با کاهش پالس در سطح پوست متمرکزتر گردد. دستگاه IPL هم با تغییر فیلتر قادر خواهد بود تمامی موهای زائد در تمامی سطوح را درمان کند.
لذا استفاده از 2 یا 3 طول موج در دستگاه هایی که قابلیت تغییر پالس دیوریشن دارند برای درمان تمامی موها در تمامی سطوح و نقاط بدن الزامی است.

شرکت بسیم رویان طب دستگاه هایی را به شما معرفی می نمایید که قادر هستند تمامی نیازهای شما برای درمان تمامی مو های زائد در تمامی نقاط مختلف بدن و در تمامی مدل های پوست چه پوست روشن و چه برنزه درمان کند.

پرسش و پاسخ در درمان موهای زائد

با داشتن دستگاه ها به طول موج های متنوع تمامی نقاط بدن از صورت و اندام زیر بغل و…. را می‌توان درمان کرد.

در دستگاه های پیشرفته که از سیستم‌های دوگانه خنک کنندگی و پالس خروجی پیشرفته استفاده می‌شود درد به حداقل رسیده است. دستگاه‌های بسیم رویان طب با داشتن آخرین تکنولوژی روز درد مراجعه کننده را به حداقل می‌رساند.

در دستگاه‌های معمولی برای یک اندام حداقل 1 ساعت زمان نیاز است. ولی در دستگاه های معرفی شده توسط شرکت بسیم رویان طب با توجه به سرعت بسیار بالا و سر بزرگ دستگاه این زمان به 40 دقیقه و حتی 30 دقیقه کاهش پیدا می‌کند.

با داشتن دستگاه‌هایی با دو طول موج بین 3 تا 6 جلسه درمان کامل می‌گردد.

موها در زمان‌های مختلف در دوره‌های مختلف رشد می‌باشند برای درمان قطعی آنها نیاز است همگی موها در فاز حداکثر رشد باشند. که این مسئله باعث می‌گردد در هر جلسه درمان فقط موهایی که در فاز حداکثر رشد هستند درمان گردد. که معمولا بر اساس نوع پوست و مو در افراد مختلف در هر جلسه معمولا 20 درصد مو ها در فاز رشد کامل می باشند.

با انتخاب دستگاه درست و قوی، دارای طول موج‌های متفاوت و قابلیت تغییر پالس دیوریشن، تمامی افراد با مدل پوست تیره تا روشن و موهای کلفت و نازک قادر به درمان عالی می‌باشند.

درمانی موهای زائد با xlase الکسانداریت و دیود همزمان

پخش ویدیو