بسیم رویان پیشرو در عرصه تجهیزات پزشکی

88032387 021

جوان‌سازی پوست

هر آنچه از زیبایی و جوانسازی پوست را می‌خواهید با ارائه بهترین دستگاه‌ها در شما ایجاد می‌کنیم.

جوان‌سازی پوست

هر آنچه از زیبایی و جوانسازی پوست را می‌خواهید با ارائه بهترین دستگاه‌ها در شما ایجاد می‌کنیم.

بسیم رویان چطور به جوان‌سازی پوست شما کمک می‌کند؟

در طبیعت انسان بعد گذشت 40 سال از عمر طبیعتا بازسازی و روند کلاژن سازی در پوست کاهش می‌یابد. شرکت بسیم رویان طب با ارائه دستگاه‌های نوین خود نه تنها به صورت کاملا طبیعی جلوی این روند کاهشی را می‌گیرد بلکه روند بازسازی پوست را به صورت کاملا طبیعی افزایش داده و پوستی جوان وزیبا را برای شما به ارمغان می‌آورد.

برای شفافیت پوست کدام دستگاه‌های ما به شما کمک می‌کند؟

شفافیت و درخشش پوست

صاف شدن پوست صورت

سفت سازی پوست

لیفت پوست صورت

تاثیرات استفاده از دستگاه‌های بسیم رویان در جوان‌سازی پوست

شرکت بسیم رویان طب دستگاه هایی را به شما معرفی می نماید که قادر هستند تمامی نیازهای شما برای جوان‌سازی پوست را تامین کنند.

پرسش و پاسخ در جوان‌سازی پوست

در دنیای امروز، روش‌های متداول و بسیاری برای درمان پیری و افتادگی و رفع چین و چروک پوست وجود دارد که هر یک به نوبه خود موثر و تاثیرگزار می باشد. از جمله روش های تهاجمی مثل جراحی های پوست و تزریقی مثل تزریق انواع حجم دهنده‌ها  مثل فیلرها و داروهایی از بین برنده چین و چروک مثل بوتاکس و غیره. درمان‌های نامبرده شده به صورت خیلی سریع و تهاجمی اقدام کرده و نکته مثبت آن ها ظهور نتایج آنی و لذت مراجعه کننده از تغییرات سریع می باشد.

جوان‌سازی در واقعیت یعنی خود سیستم بدن به مانند سال‌های دوران جوانی دست به تحریک سلول های فیبرپلاست که عامل ایجاد کلاژن هستند بزند. با افزایش کلاژن در پوست، پوست صورت به صورت کاملا طبیعی و به مانند دوران جوانی شاداب و جوان می‌گردد. ولی ازآنجا که مراجعه کنندگان به دنبال نتایج سریع در کمترین زمان ممکن هستند و این روش های کلاژن سازی به صورت طبیعی یک روند 90 روزه طی 3 جلسه درمانی با دستگاه‌های پیشرفته را می طلبد لذا اکثر افراد، رو به درمان با روش‌های مصنوعی و سریع می‌آورند.
دستگاه‌های شرکت بسیم رویان از کمپانی‌های معتبر جهانی قادر است با جدیدترین تکنولوژی روز به صورت کاملا طبیعی پوستی جوان و شاداب برای شما به ارمغان بیاورند.

هندپیس اندورایومگ صورت با ایجاد پالس های متناوب، خون‌رسانی به عضلات صورت را افزایش داده و امواج رایوفرکونسی بسیار قوی در اثر ایجاد حرارت، سلول‌های فیبروپلاست را تحریک به کلاژن سازی کرده و بعد مدت 30 تا 40 روز سلول‌های جدید کلاژن افزایش یافته و کاملا به صورت طبیعی پوست صورت حجیم و سفت و شفاف می گردد.

خیر با توجه به قابلیت تنظیم امواج و مکش دستگاه می توان امواج قوی رادیو فرکونسی را دقیقا به عمق پوست بدون تحریک لایه های سطحی پوست فرستاد و هیچگونه درد و عوارض و دوران نقاهت در درمان مشاهده نمی گردد.

با توجه به تکنولوژی ERBIUM FRACTIONAL در دستگاه فوق می توان بدون درد و عوارض خاص در سطح پوست لایه برداری و در عمق به تحریک کلاژن سازی نمود. این دستگاه قادر است به صورت کاملا هوشمند اثر حرارتی را با استفاده از منو آن به سطوح مختلف پوست هدایت کند و نتایج فوق العاده ای حاصل گردد.
4 مود خیلی سطحی ، سطحی ، کمی عمقی ، عمقی در این دستگاه تعبیه شده که با تنظیمات دقیق انرژی می توان تمام عمق ها را تحریک و درمان کرد به فیلم دستگاه مراجعه نمایید .

برای درمان عالی و طبیعی پوست نیاز است تمامی لایه های پوست تحت تحریک قرار بگیرند دستگاه فوق با قابلیت تحریک تمامی سطوح مهم پوست بوسیله کاتریج های 1.5 و 3 و 4 و 6 قادر است بدون محدودیت شات و هزینه های بالا نسبت به دستگاه های هایفو مشابه بهترین تحریک را در تمامی سطوح ذکر شده به انجام رساند .

در درمان با سایر دستگاه‌های هایفو به علت گران قیمت بودن کاتریج ها و محدودیت شات، مراجعه کننده معمولا قادر به پرداخت هزینه‌های مصرفی بالا نبوده در ثانی پزشک ناچار است از کارتریج ها در سطوح کمتر و تعداد شات کمتر استفاده نماید. در حالی که در دستگاه فوق به علت اینکه هر 4 عدد کارتریج طول عمر بسیار بالایی دارد و محدودیت شات وجود ندارد. هزینه‌های مصرفی بیمار بسیار کم شده و پزشک می‌تواند هر تعداد شات لازم در تمامی 4 سطوح مهم را انجام داده. در نتیجه اثر حرارتی بسیار عالی در تمام سطوح به علت تعداد شات بالا رخ داده و نتایج کاملا چندین برابر دستگاه های مشابه می باشد.