شنبه , 25 سپتامبر 2021
قالب وردپرس درنا توس

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری

تکنولوژی روز دنیا با توجه به مشکلات و بیماری هایی که چاقی برای افراد ایجاد کرده است راه حل های متنوعی را به ما عرضه می کند. امروزه می توان برای اهداف مختلف از روش های متفاوت لاغری استفاده کرد.

سیستم دستگاه های لاغری به نوعی طراحی شده است که تناسب بین اندام ها را برای افراد فراهم کند. به همین علت دستگاه های لاغری طرفداران زیادی پیدا کرده است.

مکانیسم دستگاه های لاغری به حدی پیشرفت کرده است که با استفاده از روش های متعددی مانند لیزرهای کم توان، اندرمولوژی ، کرایولیپولیز، امواج اولتراسوند، امواج رادیوفرکانسی و…می توانند حجم بافت چربی را کاهش دهند.

یکی از دستگاه هایی که نتایج بی نظیری در زمینه لاغری و کاهش سایز موضعی بصورت غیرتهاجمی داشته است دستگاه اگزیمیا است.

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری

این دستگاه با بهره گیری بروزترین تکنولوژی های دنیا قادر است درمان های متعددی از جمله درمان چاقی های موضعی، سلولیت، ناهمواری های بدن، افتادگی ها من جمله افتادگی پشت سینه و همچنین برای درمان لاغری غبغب را انجام دهد.

اگزیمیا با بهره گیری همزمان از چهار مکانیسم می تواند تاثیرات فوق العاده ای بر تمامی قسمت های بدن داشته باشد.

میکرودرم الماسی اگزیمیا میتواند لایه برداری سطحی انجام دهد و پوست را برای هندپیس های دیگر آماده سازد، مکانیسمی که بسیاری از دستگاه ها بصورت همزمان بهره نمی گیرند.

هندپیس لیزرپوریشن اگزیمیا از سه مکانیسم بصورت همزمان برای درمان چاقی های موضعی بهره می گیرد. مکانیسم الکتروپوریشن این هندپیس اختراع جدیدی است که تا کنون هیچ یک از دستگاه های لاغری از آن بهره نبرده اند. این مکانیسم تاثیر زیادی بر روی غشاء سلول های چربی گذاشته و قادر است غشاء سلول را بصورت موقت باز کند.

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری

لیزر دستگاه اگزیمیا ، لیزر دایود کم توان با طول موج 635 نانومتر می باشد و با حرارتی که ایجاد میکند برروی سلول های چربی موجود در لایه هایپودرم تاثیر می گذارد. لیزرهای دایود دستگاه های مشابه دارای طول موج های متفاوتی هستند.

مکانیسم مگنتیک وایبریشن این هندپیس نیز اگزیمیا را از دستگاه های مشابه متمایز می سازد، چرا که موجب ایجاد تکان و لرزه هایی در سلول های چربی شده و به لیز سلول های چربی کمک می کند.

همچنین ژل مخصوصی دارد که حاوی مواد چربی سوز ساخت خود کمپانی سازنده اگزیمیا می باشد و می تواند در روند لاغری بسیار تاثیرگذار باشد.

اما دستگاه های مشابه موجود در بازار که از مکانیسم لیزر استفاده میکنند از ژل چربی سوز استفاده نمی کنند.

دستگاه هایی که از مکانیسم هایی همچون اولتراسوند استفاده میکنند بیشتر بر روی آب میان بافتی تاثیر می گذارند، این امر باعث می شود حجم آب میان بافتی کاهش یافته و مراجعه کننده تاثیر دستگاه را در جلسات اول ببیند. اما به مرور زمان و با نوشیدن آب بازشگت سایز اتفاق می افتد و مقدار زیادی از سایز کاهش یافته باز می گردد.

اما دستگاه اگزیمیا با استفاده از مکانیسم لیزر در کنار مکانیسم های دیگر دقیقا روی سلول های چربی تاثیر می گذارد و لاغری موضعی به مرور زمان انجام می شود. حتی بعد از اتمام درمان توسط اگزیمیا نیز لاغری ادامه دارد چرا که هنوز بدن در حال دفع سلول های چربی است.

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری

دستگاه هایی که از مکانیسم سرما یا انجماد بافت چربی استفاده میکنند، علاوه بر اینکه حجم عظیمی از سلول های چربی مرده را در بدن رها می کنند، موجب ایجاد پدیده نکروز یا بافت مردگی می شود و ممکن است عوارض بهمراه داشته باشد.

دلیل اینکه اگزیمیا اگزیمیا را یکی از ایمن ترین دستگاه های لاغری موجود می شناسند این است که اگزیمیا سلولی های چربی آزاد شده توسط هندپیس های مختلف را بصورت آهسته و بمرور زمان از بدن دفع می کند. مراجعه کننده پس از هر جلسه درمانی با نوشیدن آب و کمی ورزش هوازی میتواند در بهبود نتایج بسیار تاثیرگذار باشد.

هندپیس اندورادیومگ اگزیمیا که از دو مکانیسم بصورت همزمان بهره می گیرد، در تحریک سیستم لنفاوی و همچنین شکست بافت چربی مورد استفاده قرار می گیرد.

دو مزیت عمده ای که دستگاه اگزیمیا را از دستگاه های مشابه متمایز می سازد:

اولا قدرت مکش فوق العاده بالای این هندپیس است که حدود 5/1 الی 2 برابر قدرت مکش دستگاه های موجود در بازار است.

دستگاه های مشابه قدرت مکش پایین تری دارند و این امر در افزایش گردش خون تاثیر کمتری دارد. با افزایش قدرت مکش شکست بهتری در بافت چربی اتفاق می افتد.

تفاوت اگزیمیا با سایر دستگاه های لاغری

دوما همزمان با اندرمولوژی امواج رادیوفرکانسی نیز به بافت ساطع می شود، که این امر موجب افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی بهتر به بافت و نیز افزایش متابولیسم بافت می گردد. درمان سلولیت توسط این هندپیس به بهترین نحو صورت میگیرد.

هندپیس رادیوپوریشن با بهره گیری از مکانیسم RF در هر جلسه درمانی موجب بهبود افتادگی ها  و سفت سازی پوست می شود. تفاوت این هندپیس با دستگاه های مشابه در میزان عمق نفوذ و نوع RF مورد استفاده در این دستگاه می باشد. RF اگزیمیا از نوع بای پولار( دوقطبی) می باشد و موجب فرم دهی موضع مورد نظر می گردد.

استفاده از اگزیمیا ساده است و هیچ گونه سوختگی یا عوارضی به همراه ندارد.

افراد دارای کبد چرب درجه پایین نیزمیتوانند برخلاف دستگاه های دیگر به راحتی از اگزیمیا استفاده کنند، زیرا اگزیمیا چربی ها را آهسته آهسته از بدن دفع می کند و فشاری بر ارگان های بدن اعمال نمی کند.

مطلب پیشنهادی

انواع لاغری های غیرتهاجمی

انواع لاغری های غیرتهاجمی انواع لاغری های غیرتهاجمی در سال های اخیر، متخصصان در حال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *